Postele z masívu

Drevená posteľ z masívuDrevená posteľ z masívu

Oddych v posteli z masívneho dreva

V posteli trávime tretinu živote, preto je potrebné si tento čas čo najviac spríjemniť. Nejde len o matrac, aj rám postele je veľmi dôležitý. Od rámu sa odvíja celkový dizajn, ktorý určuje aj samotný vzhľad celej spálne. A aký je najlepší materiál na výrobu posteľového rámu? Samozrejme je to drevo.

Postele z masívu

Rovnako, ako to je u všetkých kusov nábytku, tak aj manželské postele je možné vyrobiť z rôznych materiálov – z kovu, drevotriesky, alebo masívneho dreva. V súčasnej dobe je výber skutočne pestrý, avšak stále najobľúbenejším materiálom na výrobu postelí ostáva masív. Masív je prvotriednym materiálom na výrobu postelí, či už jednolôžok, alebo manželských postelí.

Rustikálne jedalenské súpravy

Rustikálne jedalenské súpravy

Na výrobu masívnych manželských postelí a tiež aj jednolôžok sa najčastejšie využíva smrekové, alebo borovicové drevo. Výnimkou však nie sú ani postele z duba, buka, brezy, alebo čerešňového dreva. Tieto druhy dreva sú však drahšie ako smrek a borovica. Aj postele z borovice sú veľmi obľúbené, pôsobia luxusne, sú pevné a kvalitné.

Drevené postele sú obľúbené u starých, aj u mladých zákazníkov, u vyznávačov klasiky, alebo fanúšikov moderného štýlu bývania. Drevená posteľ dokáže každému príbytku dodať nádych luxusu, najmä aj ide o prepracovaný rustikálny kus. Predstavuje bezpečie, pohodlie a istotu. Masívna manželská posteľ nie je riešením na rok, alebo na dva. Vydrží s Vami po celé generácie. A ani počas tohto času nestratí na pevnosti a kvalite.

Kúpou manželskej postele z masívu určite nič neskazíte, naopak, masívna manželská posteľ sa veľmi vyplatí. S dobrým matracom bude Vaša posteľ ako stvorená na spanie, leňošenie, prežívanie príjemných chvíľ s partnerom, čítania, alebo relaxovanie. Masívne manželské postele sa hodia do každej spálne, či už je máte zariadenú moderne, alebo o čosi klasickejšie.

V našej ponuke nájdete aj kvalitný rustikálny nábytok z čistého dreva .

 

About the Author

admin
Manželské postele z masívu priamo od výrobcu