Úložné priestory

v

Úložné priestory nielen na šaty

Bez úložných priestorov sa nezaobíde žiaden dom, byt ani chata či hotel. Ak hľadáme kvalitu spojenú s krásou a precíznosťou, vyberme si drevený nábytok. Ten totiž spĺňa všetky požiadavky a nároky, ktoré kladieme na zariadenie. Je nadčasový a elegantný, dostupný v mnohých farebných prevedeniach.

Medzi úložné priestory určite patria šatníkové skrine. Hoci sa čoraz častejšie stretávame s jednoduchými vstavanými skriňami, klasické skrine majú v sebe nenapodobiteľné čaro. Ak máte zmysel pre starožitný nábytok, romantický rustikálny štýl či naopak, veľmi čisto, stroho, ale elegantne vyzerajúci interiér, šatníkové skrine z masívneho dreva sú to práve pre vás. Hodia sa do spální, obývacích izieb či kancelárií a plnia nie len svoj praktický účel, ale mnohokrát sú dizajnérskymi skvostami. Pritom záleží len na nás, či budú vybavené iba policami, alebo v nich bude priestor aj na vešiaky a zásuvky. Dvere môžu byť celodrevené, ale aj presklené, prípadne so zrkadlami.

Vitríny a sekretáre možno na čas vyšli z módy, no opäť sa v plnej kráse vracajú. Štýl inšpirovaný levanduľovým Provensálskom, slnečným Talianskom alebo kuchyňami starých mám, je vždy podčiarknutý práve týmito kusmi nábytku. Presklené či celodrevené, so zásuvkami, dvierkami alebo v kombinácii s otvorenými policami, vdýchnu neopakovateľnú atmosféru do každej miestnosti. V dnešnej dobe neslúžia už ani tak na vystavovanie darovaného porcelánu, ale sú plnohodnotnými odkladacími priestormi, vkusnými a praktickými zároveň.

Neopakovateľný šmrnc dodá vašej obývačke či spálni masívna, drevená truhlica. Nie len, že ponúka naozaj veľkorysý úložný priestor, ale je aj krásnou pripomienkou dávnych čias. Taktiež komody sú tak trochu znovuobjavenými časťami zariadení. Vo väčšine prípadov sú vyhotovené z niekoľkých radov menších či väčších zásuviek, niekedy však aj v kombinácii s časťami uzavretými dvierkami. Nižšie či vyššie, široké alebo úzke, s výzorom minulých storočí alebo s modernými, čistými líniami, pod televízor aj do spálne – záleží len na našej fantázii. Pre ktorú sa rozhodnete vy?

Kvalitné manželské postele z masívu od firmy nábytokmirek.sk

About the Author

admin
Manželské postele z masívu priamo od výrobcu