Drevené postele

Postele

 

Drevené postele z masívu

Nakupujte u výrobcu postele a manželské postele z dreva

Hovorí sa, že posteľ tvorí srdce spálne. Môžeme to považovať za pravdu. Otázkou však ostáva akú posteľ si vybrať a hlavne z akého materiálu. Súčasný trh ponúka skutočne široké množstvo materiálového a samozrejme aj dizajnového prevedenia. Nájdete rôzne kovové postele. Postele z drevotriesky alebo dokonca aj postele v kombinácií s plastom sklom alebo rôznymi inými materiálmi.   Dôležitým faktorom však ostáva či túžite po kvalite alebo po kvantite. Kvantitu získate nákupom postele z nekvalitných materiálov. V tomto prípade si môžete byť istý, že skôr či neskôr nastane okamih kedy budete musieť kupovať novú posteľ.  V prípade kvality si rozhodne vyberte postele z masívu.

Postele z masívu do spálne

Posteľ z masívu 160 x 200

Práve drevené postele v sebe ukrývajú skutočnú kvalitu a dlho trvácnosť. Svojím dokonalým opracovaním a dizajnom sa dokonale hodia do každej spálne. Jednoduché tvary a línie si nájdu dokonalé uplatnenie v každej modernej spálni, zatiaľ čo elegantné ornamenty a prepracované línie budú romantickým doplnkom spálne v rustikálnom štýle. Drevené postele predstavujú čisto prírodný produkt, rovnako aj jeho ošetrenie prebieha na prírodnej báze, či už sú to moridlá bez chemických prípravkov alebo v prípade povrchovej úpravy prírodný včelí vosk. Naopak však v prípade drevotriesky tam v samotnom zložení nájdete niekoľko desiatok lepidiel a zdraviu škodlivých látok, ktoré sa postupom času uvoľňujú do vášho interiéru.  Postele z masívu sa vyrábajú v rôznych veľkostiach. Od jednolôžkových postelí, manželských postelí až po manželské postele v kráľovských veľkostiach. Výber je len vás. Avšak aj v tomto prípade si musíte zvoliť správne. Vaša posteľ musí spĺňať všetky vaše podmienky.

Čiže musí byť dostatočne dlhá, široká a samozrejme aj dostatočne vysoká aby ste pri vstávaní z postele nezaťažovali vaše kĺby.  Dizajn už dávno neustupuje pohodliu a tak si vyberte luxusnú posteľ z masívu, ktorá vám poskytne pohodlie a vášmu interiéru nový rozmer. Oslovte odborníka a vyberte si posteľ, ktorá bude spĺňať všetky vaše predstavy.

V našej ponuke nájdete postele

  • Drevené postele 160 x 200
  • Postele do spálne 180 x 200
  • Postele pre deti

About the Author

admin
Manželské postele z masívu priamo od výrobcu